Голові Львівської обласної державної адміністрації прем'єр-міністр України Володимир Гройсман доручив провести засідання комісії з надзвичайних ситуацій і знайти рішення для сміттєвої кризи у Львові, повідомляє Коррупція.Інфо.

Про це повідомила прес-служба уряду.

Гройсман зазначив, що бюджет розвитку Львова на 2017 рік становить 1,8 мільярда гривень, і з такими грошима не вирішити проблему «просто неприпустимо».

Прем'єр також заявив, що в разі необхідності уряд оперативно прийме необхідні рішення, щоб допомогти Львову.

При цьому прем'єр різко розкритикував міську владу Львова, назвавши її безпорадною.

Напередодні «Коментарі» писали про те, що мер міста Львова Андрій Садовий заявив, що місто стоїть на порозі екологічної катастрофи, яка матиме наслідки для всієї Східної Європи і якщо буде потепління, то можуть бути катастрофічні наслідки.

Відзначимо, що львівський сміття продовжує забруднювати Україну. Чотири фури скинули відходи в Сумській області і спробували втекти з місця злочину, водія однієї з них поліції вдалося затримати в Полтаві.

Як повідомляли «Коментарі», 30 травня 2016 року у полігоні сталася трагедія: після пожежі стався обвал, загинуло троє рятувальників. З тих пір сміття зі Львова «подорожує» по всій країні, місцеві жителі перекривають дороги автомобілям, щоб не пустити відходи.

Пізніше стало відомо про те, що Садовий домовився з міським головою Києва Віталієм Кличком про вивезення до столиці більше третини твердих побутових відходів. Львівський сміття спалювали в столиці до кінця літа на заводі «Енергія».

26 вересня жителі сіл Грибовичі, Малехів і містечка Дубляни, що межують з Грибовицького сміттєзвалищем, перекрили рух на трасі, вимагаючи припинити роботу звалища.