Прем'єр-міністр Володимир Гройсман дякує віце-президентові США Джозефу Байдену за незмінну позицію з питання мобілізації міжнародної допомоги й підтримки територіальної цілісності й суверенітету України. – повідомляє Корупція.Інфо

Про це йдеться в повідомленні прес-служби уряду за результатами зустрічі Гройсмана й Байдена, передають Українські Новини.

"Прем'єр-міністр подякував за непохитну й незмінну позицію США й особисте лідерство Джо Байдена в справі мобілізації міжнародної допомоги й підтримки територіальної цілісності й суверенітету України", – йдеться в ньому.

Також Гройсман високо оцінив санкційну політику США стосовно Росії й привітав недавнє продовження санкцій проти політиків і компаній з Росії.

"Санкції мають залишатися чинними до моменту повної імплементації "мінських домовленостей" і відновлення територіальної цілісності й суверенітету України, включаючи Крим", – наголосив прем'єр.

Окрім того, Гройсман вказав на готовність України й керівництва країни до подальшого розвитку стратегічного партнерства зі США.

"Він сказав про важливість допомоги США для трансформації України за ключовими напрямами, серед яких: реформування митної служби, боротьба з корупцією, проведення децентралізації й підтримка енергетичної безпеки", – йдеться в повідомленні.