Віцепрем'єрка з євроінтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, яку в понеділок не пустили на саміт Україна-ЄС, звинуватила прем’єра Гройсмана у тому, що він викреслив її з-поміж учасників зустрічі.

"Прем’єр ухвалив рішення виключити мене з делегації, бо у попередніх списках я була, а команда нового президента стала заручником тих інтриг, які веде очільник уряду", – заявила журналістам Климпуш-Цинцадзе.

Очільниці урядового офісу з питань європейської та євроатлантичної інтеграції на саміті також немає.

"Там відсутні ті представники уряду, хто опікувався тематикою євроінтеграції та знається на питаннях, які там обговорюються", – додала Климпуш-Цинцадзе.

У прем'єр-міністра Володимира Гройсмана здивувалися через заяви віце-прем'єрки з євроінтеграції Іванни Климпуш-Цинцадзе, яка стверджує, що очільник уряду викреслив її з-поміж учасників саміту Україна-ЄС.

ВІдповідну заяву опублікував прес-секретар Гройсман Василь Рябчук у Facebook.

"З приводу заяви віце-прем'єра Іванни Климпуш-Цинцадзе. Дуже дивно, що профільний урядовець не знає: склад делегації на саміт Україна – ЄС формує президент, а не прем'єр-міністр", – написав він. 

"Тому її слова виглядають не більше ніж політичною грою кандидата в народні депутати від партії Петра Порошенка з сумнівною метою набрати додаткових балів", – додав речник Гройсмана.

Крім того він опублікував лист голови офісу президента Андрія Богдана від 13 червня до віце-прем'єра зі закликом до 28 червня надіслати пропозиції до складу делегації України у саміті з ЄС, а також позиційні матеріали з питань порядку денного.

Крім того, він опублікував лист Климпуш-Цинцадзе до ОПУ знову ж таки від 13 червня з пропозиціями і позицією.