Головні новини України
Подобається

Гройсмана кличуть на килим до Порошенка і нардепів. Дізнайтесь причину

16/04/2018     Автор: Ігор Нагорний
Гройсмана кличуть на килим до Порошенка і нардепів. Дізнайтесь причину

Уряд викликають «на килим» у ВР тому, що Президент Порошенко хоче почути про підтримку з боку прем’єр-міністра щодо свого висування на другий термін і підтримку свого політичного курсу. Саме у цьому і криється головна інтрига, передає Корупція.Інфо.


Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK під час телефонного включення розповів народний депутат України (фракція «Радикальної партії») Ігор Попов.

Народний депутат зазначив, що цього року є усі шанси послухати звіт Кабінету міністрів України. За словами Попова, ймовірно, що прем’єр-міністр Володимир Гройсман звітуватиме перед депутатами вже у четвер.

«Завтра уряд збирається звітувати перед громадськими організаціями. І це буде така собі велика репетиція, бо у депутатів накопичилося багато питань. Але ж усі розуміють головну причину, чому ж уряд визивають «на килим». І головна причина та, що Президент Порошенко хоче почути у виступі про підтримку з боку прем’єр-міністра щодо свого висування на другий термін і підтримку свого політичного курсу. Саме у цьому буде головна інтрига», – каже Ігор Попов.

За його словами, дебати у парламенті покажуть, які саме політичні сили візьмуть на себе відповідальність за подальшу діяльність уряду Володимира Гройсмана.

Популярне:“Ви це свято запам’ятаєте”: У маршрутці накинулись на жінку, яка попросила виключити російську музику (відео)

«По дебатах це буде помітно. А голосування не буде, бо регламент не передбачає механізму вотуму довіри. Тому постанови про відставку або ж про довіру уряду не буде. Тобто звіт приймаємо до відома і все. Звичайно, що паралельний механізм висловлення недовіри є, але він досить складний і після заяви «Народного фронту», що вони поки що не бачать причин для відставки уряду, навряд чи це запрацює», – зазначив нардеп.

Ігор Попов додав, що у порядку денному чергової сесії ВРУ є чимало важливих питань, однак дебати щодо звіту уряду можуть завадити їхньому розгляду.