Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив про брак повноважень у Кабінету міністрів, що не дозволяє вирішувати всі актуальні питання.

Про це він сказав 17 квітня, під час суспільно-політичного форуму реанімаційне пакету реформ "Реформи під прицілом: діалог громадськості та уряду", передає Корупція.Інфо.

"Повноважень у уряду набагато менше, ніж ті завдання, які стоять перед виконавчою владою і урядом України. Тут потрібно і працювати і над змінами до закону про Кабінет міністрів", – сказав Гройсман.

Він зазначив, що також потрібні зміни і до Конституції.

На його думку, це забезпечить розподіл повноважень в частині децентралізації, і законодавчо встановить чіткий поділ сфер відповідальності і повноважень.

За словами прем'єра, в Україні дуже "зарегульоване законодавство, старі, досить складні процедури законотворення".

"Разом з тим, законодавство України не визначає загальні рамки і визначення, а детально прописує всі кроки, унеможливлює більш динамічна дія виконавчої влади", – заявив Гройсман.

Популярне: "Підвищення мінімалки вже з другого кварталу, тобто з 1 квітня, передбачено, але…": Коли мінімальна буде 4200, у мінфіні дали пояснення

Він додав, що потрібен дуже серйозний діалог з точки зору зміни цієї моделі.

Парламентський комітет з питань економічної політики, який повинен був розглянути звіт уряду в середу, 18 квітня – переніс засідання на два місяці.