Помічник Держсекретаря США у справах Євразії та Європи Вікторія Нуланд йде у відставку зі свого поста. – повідомляє Корупція.Інфо

Про це повідомляє Associated Press. Разом з нею йдуть і заступник Держсекретаря США з питань управління Патрік Кеннеді, а також двоє помічників Держсекретаря – Грегорі Барр і Мішель Бонд. Також пост залишає керівник управлінням у справах іноземних представництв Джентрі Сміт.

Причиною їх відставки став новий президент США Дональд Трамп. Вони заявили в приватних розмовах, що відмовляються з ним працювати. У дипломатів не збігаються погляди в питаннях зовнішньої політики з Трампом.

Російська пропаганда змальовувала Нуланд одним з головних ворогів Кремля. У РФ її називали одним з "організаторів" Євромайдану в Україні. У росіян закарбувався в пам'яті образ Нуланд, яка "роздає печиво на Майдані".

Новина про її відставку викликала бурю позитивних емоцій у прихильників президента Росії Володимира Путіна. Вони пишуть у соцмережах, що тепер в Україні "печива більше не буде".