наш кра

"Наш край" веде на місцеві вибори понад 60 мерів та бореться за представництва у радах різних рівнів.

Про це повідомляє Корупція.Інфо з посиланням на прес-службу партії "Наш Край".

27 серпня в Києві відбувся Форум регіональних лідерів партії "Наш край", учасниками якого стали шістдесят два мери та більше 500 регіональних лідерів від усіх областей України.

Учасники форуму вирішили йти на вибори єдиною потужною силою "Наш край" та спільними зусиллями забезпечити представництва у місцевих радах, які будуть здатні вирішити нагальні проблеми кожної області, міста та села.

Народний депутат України від Харкова Олександр Фельдман зазначив, що перед партією стоїть нелегке завдання, але він вірить у перемогу.

"Попереду у нас складний час. Я думаю, що мало у кого є ілюзії, що майбутня кампанія буде простою. Але я вірю в успіх, тому що "Наш край" – це партія прагматиків. Партія тих, хто виступає за здоровий регіональний егоїзм. А успішна благополучна країна складається з успішних і благополучних регіонів. І в цьому запорука процвітання та єдності України", – наголосив Олександр Фельдман.

Олександр Мазурчак зачитав звернення партії “Наш край” до громадян, в якому учасники форуму закликали українців бути пильними щодо програм політичних партій, не відволікатися на фантомні проекти та підтримати людей діла, професіоналів, які багато років своїми реальними діями в кожному місті та селі будують Україну.

"Звертаємося до всіх небайдужих громадян та досвідчених представників місцевих рад, сільських і міських голів, професіоналів місцевого самоврядування – приєднуйтеся до великої команди господарників, до команди "Нашого краю", – сказав Мазурчак.

Як відомо, 30 липня в Києві була презентована нова політична сила “Наш край”, яка представлятиме інтереси регіонів. Співголовами партії обрано першого віце-мера Києва (2010-2013 рр) Олександра Мазурчака, народного депутата від Харкова – Олександра Фельдмана, народного депутата VII скликання від Запоріжжя – Сергія Кальцева, народного депутата від Одещини – Антона Кіссе та мера Миколаєва – Юрія Гранатурова,

Про приєднання до партії вже заявили більше 60 мерів і регіональних лідерів. Процес приєднання триває.