Арешт

Група невідомих осіб викрала і катувала плоскогубцями 31-річного депутата Комінтернівської райради Одеської області.

Як повідомила прес-служба Головного управління МВС України в Одеській області, чоловіка вивезли до Одеси, де тримали в підвалі та вимагали, щоб він відмовився від депутатської діяльності.

Як пише Інтерфакс з посиланням на джерело в міліції, йдеться про депутата райради Сергія Щербича, який став депутатом у результаті проміжних виборів у березні.

Зазначено, що на 30 квітня заплановане засідання, на якому він має отримати посвідчення депутата. Втім, починаючи з 5 березня по телефону йому почали погрожувати фізичною розправою з вимогою відмовитися від депутатської діяльності.

У прес-службі міліції розповіли, що в день викрадення, приблизно о 19:00, чоловікові зателефонував малознайомий чоловік, який запропонував зустрітися біля автозаправної станції в с. Фонтанка. Прибувши на зазначене місце, депутат побачив п'ятьох чоловіків, трьох з яких він не знав, і два автомобілі, в один з яких йому запропонували сісти на заднє сидіння, після чого, без його згоди, відвезли в напрямку с. Олександрівки.

По дорозі депутат вистрибнув з автомобіля, але втекти йому не вдалося. Зловмисники почали бити заявника і тричі вистрілили в нього з травматичної зброї.

Після цього потерпілому наділи на голову мішок і вивезли до Одеси.

Наступної ночі, приблизно о третій годині, викраденого вивели з підвалу на автобусну зупинку, біля Суворовського районного суду Одеси, та зняли мішок. Поруч із собою постраждалий побачив чоловіка у камуфляжній формі та балаклаві на голові, який далі вимагав відмовитися від депутатської діяльності, погрожуючи, у разі відмови, фізичною розправою йому та його сім'ї.

Згодом депутата відпустили, після чого він звернувся у міліцію.

Правоохоронці за цим фактом розпочали кримінальне провадження за статтею (незаконне позбавлення волі або викрадення людини) Кримінального кодексу України.

 

Джерело: Корупція.Інфо