Правоохоронці затримали у Києві шахраїв, які заволоділи нерухомістю на 30 млн грн. Про це УНН повідомили у прес-службі Нацполіції, передає Корупція Інфо

Правоохоронці з’ясували, що на території столиці діє група шахраїв. Вони, на підставі підроблених документів про право власності, ухвал та постанов судів, а також паспортів громадян України привласнюють об’єкти нерухомості. В подальшому незаконно отримане майно перепродують.

Окрім того, вони надавали послуги по реєстрації та ліквідації фіктивних фірм, які використовувались для забезпечення функціонування “конвертаційного” центру.

Правоохоронці встановили, що до складу групи входили 3 особи: 30-річний громадянин Російської Федерації, а також 61-річний та 42-річний громадяни України.

Наразі відомо, що аферисти заволоділи 200 об’єктами нерухомості, серед яких квартири громадян та нежитлові приміщення. За попередніми даними вартість незаконно переоформленого майна у власність становить понад 30 мільйонів гривень.Затримали аферистів оперативники у місті Києві під час укладання неправомірних угод. Одночасно було проведено санкціоновані обшуки за місцем мешкання фігурантів справи та в офісі шахраїв.

Правоохоронці вилучили 228 тисяч гривень, 7,8 тисяч доларів США, понад 1 кілограм бурштину, а також підроблені документи. Крім того, права власності на об’єкти нерухомості, техпаспорти на приміщення, акти незалежної оцінки приміщень та паспорти громадян України з вклеєними фотокартками. Також, гербові печатки одного з райсудів столиці, місцевої ради, офшорної компанії та чисті бланки свідоцтв про право власності і бланки державних актів про право власності на земельні ділянки.

Затриманим повідомлено про підозру за ч.1, 4 ст.358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) та ч.4 ст.190 (шахрайство) КК України.

Правоохоронці проводять подальші заходи по встановленню кола постраждалих, а також осіб, які також можуть бути причетні до незаконного заволодіння майном громадян.‡агрузка...