Грузія направила в Генеральну прокуратуру України новий запит про екстрадицію колишнього президента Міхеїла Саакашвілі, передає Корупція.Інфо

Популярне: Мажорний відпочинок першої леді: Поки Кличко в Єгипті, дружина розважається на екзотичному острові з індусами. Ви тільки подивіться на неї…

Про це повідомляють грузинські ЗМІ з посиланням на місцеву прокуратуру.

У повідомленні правоохоронного відомства йдеться, що Грузія направила українській стороні правове звернення на екстрадицію Саакашвілі в Грузію. Також сказано, що прокуратури обох країн активно співпрацюють один з одним.

Раніше українська сторона неодноразово відмовляла Грузії у видачі Саакашвілі, але на початку серпня цього року в ГПУ заявили, що тепер ситуація змінилася – якщо екс-президент Грузії опиниться на території України і Грузія направить новий запит про його екстрадицію, то його видадуть.

Нагадаємо, 26 липня, депутат ВР від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Мосійчук заявив, що президент Петро Порошенко припинив українське громадянство колишнього голови Одеської обласної державної адміністрації Міхеїла Саакашвілі.

Напередодні директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник припустив, хто стане наступним на позбавлення українського громадянства.