бойовики днр

Бойовики не приховують, що в їх рядах, щоб уникнути розколів і непокори, допускаються вбивства інакомислячих з боку самопроголошеноївлади «молодих республік». Так, у так званій Луганській народній республіці не залишилося жодного самостійного збройного формування. Але це ще не кінець, бо очікується ще й третя зачистка. Таку думку висловив бойовик з позивним «Сич», кажучи, що хоче прояснити ситуацію з тим, що зараз відбувається в ЛНР.

Новину повідомляє «Преса України», передає Корупція.інфо.

«Тепер тут, на Бахмутці, все під ЛНР, в ЛНР не залишилося ні одного підрозділу дикого. Перші в Народну Міліцію увійшли як раз-таки «Привид» Мозгового та «Полк Платова» Дрьомова. Потім зачищені були південні кізяки – які не воюють за те багато кричать! Залишилася тільки одна з сил, яка має тільки «союз» з ЛНР, підрозділи РИМ – вони контролюють весь кордон, беруть гроші за проїзд і т.д. це колишня «братва» і контрабандисти. Залишилося тільки їх зачистити або взяти під контроль», – розповів «Сич».Він каже, що зараз в ЛНР проходить зачистка самопроголошених чиновників: «8 міністрів і десятки їх підлеглих під слідством ФСБ, Лаптєву вже заарештували». Але і це ще не кінець – вбивства продовжуватимуться.

«Я так думаю, що найближчим часом пройде третя потужна зачистка, але в ній знову постраждають ті, хто не винен», – вважає бойовик.

Він також висловив думку, що Олексія Мозгового вбили «свої» – тобто, бойовики, найняті або українською стороною, або п'ятою колоною РФ.

Паралельно, повідомляє «Сич», в ЛНР покращують обмундирування бойовиків. Багатьом з «Народної міліції», козаків та інших підконтрольних ЛНР формуванням видали каски і бронежилети з 5-6 ступенями захисту.