Після скандального ефіру у Шустера не тільки у пересічного українця відкрилися очі на сумнівність “свободи слова” Ахметовської програми.

Справа зайшла куди далі. Мало того, з дуже негативним сценарієм для олігарха Ахметова. Однак, все по порядку.

Шокуючий інсайд повідомив телеграм канал “ЗеРада”. Надалі подаємо в оригіналі.

“Всередині фракції Слуга народу зрозуміли як їх обманув Шмигаль-Ахметов призначивши в.о. міністра енергетики. Тепер депутати вирішили заробити все аби попсувати нерви Ахметову. Перше за все, вони починють збір підписів за її відставку.

Таким нехитрим способом багато народних депутатів зможуть заробити на цій темі, а Рінату прийдеться знову платити нардепам за провал голосування. Швидкими темпами стали розумнішати народні депутати, а найголовніше вони бачать, як можна заробити на олігархах, які вважають себе найхитрішими, – йдеться у повідомлені.

Як відомо, Ольгу Буславець неофіційно називаєють фігурою Ахметова в Уряді Шмигаля. І тепер, зважаючи на тарифну політику та нещодавній скандал на ефірі Шустера, питання про її зняття з посади скоро буде вирішене.

Мало того, саме через неї, як заявив нардеп Дубінський, його і не пустили у студію шоу, яке фінансується Ахметовим. У результаті вийшло тільки гірше.

“Савік Шустер налякався, і в студію мене не пустив. А я так хотів розповісти, як його власник обманює кожну українську родину за допомогою в.о. міністра енергетики Буславець.

У студії залишилися одні підгодовані негідники, які вам зараз облямовують зниження потужностей АЕС і найвищий тариф на зелену енергетику в світі”, – написав Дубінський.

До слова, дістнеться не тільки Ахметову і його фігуром в українському уряді, а самій програмі “Свобода слова”.

«Слуга народу» Ткаченко закликав фракцію до бойкоту ефірів Шустера.

Про це Ткаченко пише на сторінці в фейсбуці, реагуючи на інцидент, про який вчора ввечері повідомив сам Дубінський.

“Можна по-різному ставитися до Олександра Дубінського”, – пише Ткаченко, називаючи останнього “неординарною особистістю”.

“І ось його запрошують в шоу Шустера на каналі Ахметова. Через пресслужбу” Слуги народу “. Анонсують в ефірі. Потім “не можуть” з ним зв’язатися. Він приїжджає – його не пускають в студію”, – пише нардеп.

Він нагадує, що в історії УТ бувало різне.

“Порошенко прорвався в ефір Плюсів, хоч його туди не запрошували – і його пів годинний спіч був в ефірі, втім, щоб людину, яку запросили на Свободу слова і не дали можливість її проявити – не пригадую”, – пише Ткаченко.

Він згадує, що був пару тижнів тому сам скайпом в ефірі у Шустера.

“Хоч і непрості у нас стосунки. Думав, якось він повертається до Свободи слова. Втім, ні. Коли мова про гроші на вугіллі та металі- Донбас порожняк не гонить. В результа в ефірі ті, хто не проти політики найбагатшої людини в Україні – піднімати ціни на електроенергію та зупиняти АЄС на користь вугілля. Хоча серед цих гостей в цей час тільки Дубінський міг надати альтернативну точку зору”, – зазначає Ткаченко.