Гучна заява Гройсмана! Повертаємось до старого

Гройсман допускає тимчасове відновлення роботи Податкової міліції.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман допускає тимчасове відновлення роботи Податкової міліції.

Про це він повідомив під час засідання Верховної Ради, передає Корупція.Інфо

"Наше завдання – створювати інструменти для захисту бізнесу. Ці контролери (податкові) перетворилися в рекетирів, і ми повинні дати відповідь тут в парламенті. Я б дуже просив, щоб ми зібралися на наступному пленарному тижні і дали відповідь: якщо відновлення (роботи податкової міліції ), то на який термін відновлення. Не може це бути нескінченна система тиску на бізнес. Наше завдання зробити систему прозорою і ефективною", – сказав він.

При цьому Гройсман заявив, що підтримує створення Служби фінансових розслідувань.

Популярне: В це важко повірити! Стало відомо хто згвалтував 12-річну школярку з Києва

"Те, що сталося, то сталося. Нам потрібно це виправляти. Ми можемо відновити роботу Податкової міліції і залишити, як було раніше. Але можна зробити більш прогресивний крок і створити службу фінрозслідувань, яка буде якісною службою", – додав він.

Нагадаємо, 23 лютого Рада ухвалила у другому читанні та в цілому законопроект, який передбачає зняття оподаткування зі спадкоємців-онуків, але при цьому депутати не підтримали норму про відновлення Податкової міліції.

Як відомо, у середу Данилюк на засіданні комітету ВР з питань податкової та митної політики презентував законопроект щодо створення служби фінансових розслідувань.