"Немає у нас дірок на лінії фронту, якщо немає наказу згори. Добре у нас несуть службу наші хлопці й командири, і якщо я туди пройшла – значить, то, напевно, була така операція", – заявила Надія Савченко.

Популярне: Ви будете шоковані! Що винесли з вертолітного майданчика Януковича

За її словами, лінію розмежування вона перетнула без голови Центру звільнення полонених ГО "Офіцерський корпус" Володимира Рубана. "Він перетинав лінію розмежування на машині. Я з ним не була", – заявила вона.

При цьому вона відмовилася розкривати деталі цієї операції, заявивши, що "спецоперації на те і є спеціальними операціями, тому що не розголошуються ні до, ні після" їх проведення.Раніше бойовики "ДНР" заявили, що керівник українського центру звільнення полонених "Офіцерський корпус" Володимир Рубан та депутат Верховної Ради України Надія Савченко прибули на окуповану територію Донецької області "відвідати українських військовополонених".

27 лютого СБУ опитала Рубана в зв'язку з фактом порушення ним порядку перетину лінії розмежування, а згодом скасувала дозвіл Рубану на перетин лінії зіткнення. У свою чергу, Рубан назвав рішення СБУ "помстою за Савченко".

Сама Савченко пізніше розповіла, що потрапила на окуповану територію в обхід пунктів пропуску, але переходила без супроводу Рубана.