Співробітники Генеральної інспекції ГПУ і Служби безпеки України затримали на спробі передачі хабара одному з прокурорів Генпрокуратури $ 200 тис бізнесмена Олексія Тамразова.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко, передає Корупція Інфо

За його словами, хабар Тамразов нібито пропонував за сприяння у знятті арешту з майна людей з найближчого оточення колишнього президента Віктора Януковича.

Популярне: 700 гривень для кожного: Хто з українців і за що може отримати премію від держави

 

"Після заяви про пропозицію хабара та отримання доказів затриманий колишній перший заступник голови правління ПАТ" Укргазвидобування "Тамразов під час спроби передати неправомірну вигоду в розмірі 200 тисяч доларів прокурору ГПУ за зняття арешту з майна в кримінальному провадженні, пов'язаному з діяльністю злочинної організації В. Ф . Януковича ", – написав Луценко

Генпрокурор оприлюднив два фото, на яких зображений процес затримання Тамразова.

На одному з них Олексій варто, притулившись спиною до сірої іномарці, а навколо нього стоять четверо люде в штатському. Один з них фіксує те, що відбувається на відео, інший – тримає в руках папку.

На другій фотографії – гроші, які лежать в салоні машини. З цього знімка слід, що долари лежали в імовірно десяти пачках по $ 10 тис в кожній, при цьому одна з пачок розкрита.

Олексій Тамразов відомий в журналістському співтоваристві як бізнесмен, власник ТОВ "Всеукраїнська медіа група" (видавець сайту INSIDER), а також блогер, який публікував серію матеріалів про сумнівні операції в сфері держзакупівель, здійснюваних органами влади. Зокрема, саме він розкрутив історію з закупівлями за завищеною ціною автомобілів для поліції.

З 2010 року по березень 2014 року обіймав посаду першого заступника голови правління державного ПАТ "Укргазвидобування".

А влітку 2015 року  вніс заставу в розмірі 5 млн грн за одного з підозрюваних у вбивстві журналіста Олеся Бузини – Дениса Поліщука. Крім того, завдяки Олексію на свободу в січні 2017 року виявилась націоналістка Віта Заверуха. Бізнесмен вніс 1,6 млн грн застави за дівчину, яка звинувачується в співучасті в зухвалому пограбуванні АЗС WOG і вбивстві двох поліцейських в травні 2015 року за Києвом