Гройсман оконфузився на колегії МВС (відео)

Голову уряду поправив міністр внутрішніх справ, – Корупція Інфо

Популярне: Звідки в неї ця інформація??? Надія Савченко зробила гучну заяву, це ПОВИННІ знати всі українці

На засіданні колегії в МВС за участю міністра внутрішніх справ Арсена Авакова і прем’єр-міністра Володимира Гройсмана стався невеликий конфуз, повідомляє Politeka.

Глава уряду розповідав про реформу сервісних центрів МВС і говорив про відкриття таких центрів в Харкові, закликаючи державні органи не дублювати діяльність один одного.

Разом з тим Гройсман назвав їх МРЕВ, на що послідувала реакція міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.“Тільки МРЕУ (російською) вже нема”, – сказав він. На що Гройсман, намагаючись виправдатися, відповів, що люди все ще звикли їх так називати.

Кадр з конфузом можна подивитися на 11 хвилині відео, яке виклало в мережі МВС.

“Серед основних функцій і послуг сервісних центрів МВС – видача та обмін посвідчень водія, реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, видача і зберігання номерних знаків, а також оформлення дозволу на перевезення небезпечних вантажів”, – сказав глава Кабміну.

Гройсман відмітив важливість організовувати роботу державної міграційної служби в зв’язку з майбутнім скасуванням візового режиму з ЄС і зміною паспортного режиму між Туреччиною та Україною влітку цього року.‡агрузка...