Друг і бізнес-партнер олігарха Ігоря Коломойського, співвласник студії “Квартал-95” Тимур Міндіч під час карантину тричі таємно відвідував Офіс президента перед голосуванням у Верховній Раді закону про неповернення націоналізованих банків колишнім власникам.

Про це повідомляють журналісти програми “Схеми”

Якщо закон ухвалять, то Коломойський не зможе повернути націоналізований “Приватбанк”, – нагадують журналісти.

Міндіч сказав, що його візит на Банкову пов’язаний із бажанням допомогти країні у боротьбі з вірусом, а з керівником Офісу президента Андрієм Єрмаком його пов’язують дружні стосунки.

“Завжди просто одна компанія, в одному середовищі, завжди спілкувались. Ну, одна компанія. Він займався кіновиробництвом, я займаюсь. Тому… Дуже дружні завжди стосунки”, – розповів він.

В ОП підтвердили зустрічі Міндіча з “різними представниками офісу” про допомогу щодо вірусу. При цьому зауважили: Міндіч не обговорював законопроєкт.

Коломойський сказав журналістам, що не вважає, що президент Володимир Зеленський перед ним в боргу.

“Якщо до нього прийдуть подібні думки, що він винен, можу відразу сказати – взагалі ніхто нікому нічого не винен”, – заявив олігарх.

Зауважимо, що президент Зеленський ніколи не приховував, що веде переговори з великим бізнесом і так званими олігархами. Особливо, коли йдеться про їх допомогу під час епідемії.

Як стало відомо раніше, президент України Володимир Зеленський провів зустріч з представниками великого бізнесу. На заході були присутні власники та топ-менеджери найбільших українських компаній і бізнес-груп. На нараді Глава держави обговорив питання допомоги з боку великого бізнесу під час проведення заходів щодо протидії поширенню Україною епідемії.

Зокрема, йшлося про допомогу із закупівлею та постачанням великих партій тестів, необхідного медичного обладнання, захисних та дезінфекційних засобів.

Президент наголосив на важливій ролі, яку можуть і мають відігравати лідери українського бізнесу в ситуації безпрецедентних глобальних викликів, що наразі стоять перед країною.

«Бізнес має бути соціально відповідальним у скрутних ситуаціях для держави. Українці мають почуватися захищеними, коли звертаються в державні лікарні. І я наполягаю, щоб ви допомогли зараз. В Україні нині немає критичної ситуації, і ми сподіваємося, що зможемо гідно вийти з цього періоду, зберігши здоров’я та життя українців», – зазначив Володимир Зеленський.

Бізнесмени погодилися з пропозиціями Президента та пообіцяли надати всю необхідну допомогу державі у здійсненні превентивних заходів з протидії поширенню вірусу. Україна, запевнили учасники зустрічі, є простором стратегічних інтересів для представників великого бізнесу, які планують тут жити й працювати.