Анастасія Приходько, яка менше року побула в рядах партії Батьківщина, оголосила себе в опозицію до влади, і з матом образила відразу всіх, хто після виборів в Україні опинилися при владі.

Приходько в Facebook виявила бажання вступити до академії прокуратури, щоб “посадити всіх”.

“Вирішила вступати в НАПУ. Стану прокурором і посаджу, сука, всіх до біса.У нас не мужики при владі, а гурток рукоблудів. До речі: третя вища освіта мені не завадить”, – написала вона.

При цьому, Анастасія не стала жаліти матюків для правлячої еліти – депутатів, міністрів, чиновників і президента. Правда, вона точно не уточнила, з кого почне посадкову процедуру.У коментарях до заяви Приходько поставилися з великою часткою гумору – співачка вже не раз робила подібні заяви – це вже 3 за останній рік (перші дві – вступ і вихід з Батьківщини).

“Хихихи Наська .., Давно Треба було !!!!! Диплом і можна працювати … …. Тільки кого у нас з Винних судили? Тут треба вчитися на когось іншого! На чарівника Аладіна! потер лампу, випустили джина з пляшки і немає не тюрма не судів не тих кого садити,” Знання нікому ще не заважалі, але і не обіцяли Нічого “,” Нам Вже хору Вірьовки вистача … “,” Ну ти монстр. Успіхів на новій ниві “, прокурори Нікого НЕ саджають))”, “Капець прокуратурі”, – пишуть в коментарях.

Але найбільше вразив коментар про те, що академію недавно закрили: “Академія ліквідована нещодавно прийнятим новим законодавством про прокуратуру”.