Жінка, яка найняла кілера, щоб вбити свого батька, який, за її словами, ґвалтував її до трьох разів на день, розповіла свою страшну історію виживання, передає Корупція.Інфо

Зараз Черіл Кукк 48 років, і вона сподівається, що її розповідь допоможе іншим жертвам. Коли сталося вбивство, яке шокувало всіх місцевих жителів, їй було 16 років, вона вчилася в середній школі. Вона говорила, що, якби вона відмовила своєму батькові Джеймсу Пирсону в сексі, він би побив її. Чим сильніше я пручалася, тим сильніше він мене бив. Я доходила до моментів, коли дозволяла йому робити це, тому що в іншому випадку було болючіше »

Про свою тяжке життя Черіл написала книгу. У ній вона розповіла про те, що жахи почалися, коли їй було 10 років. Тоді її мати протягом декількох місяців лежала в лікарні через проблеми з нирками. У цей час батько став приділяти їй більше уваги. Він починав пестити свою дочку під час поїздок в лікарню. Тоді дівчинка нічого не розуміла, але стала підозрювати, що щось не так.

Коли мама Черіл померла, та була підлітком, якого вже кілька років ґвалтував власний батько. Вона боялася кому-небудь розповісти, та й чоловік твердив, що ніхто їй не повірить. Вона намагалася чинити опір, але він погрожував їй тим, що почне те ж саме робити з її молодшою ​​сестрою.

У грудні 1985 року вона зізналася у всьому своєму хлопцеві Робу, але він і так здогадувався про те, що відбувається. Незабаром вона почула в новинах повідомлення про те, що жінка найняла кілера, щоб вбити свого чоловіка, і зрозуміла, що це може бути виходом із ситуації. На наступний день вона згадала про це в розмові з однокласником Шоном Піком, і він сказав, що готовий це зробити за тисячу доларів.

Популярне: "Якщо сукупний дохід більше 6900": Хто в Україні більше не отримає субсидії

Через пару місяців вона знайшла свого батька лежачим вниз обличчям в снігу біля будинку. У нього було випущено п'ять куль, які потрапили в голову і груди. Через тиждень Черіл, Шон і Роб, який допоміг заплатити кілеру, були заарештовані. Роб отримав умовне, Шона посадили на 24 роки (він вийшов в 2002 році), а Черіл засудили до шести місяців в'язниці.

Через 30 років, незважаючи на те що вона вийшла заміж за Роба і щаслива в шлюбі, Черіл визнається, що до сих пір з жахом згадує своє дитинство і бачить в кошмарах мертве тіло свого батька. Зараз вона випустила книгу і проводить бесіди з дівчатами, які стали жертвами кровозмісних згвалтувань.