Вчора в авторськый програмі Дмитра Гордона, вийшло 3 частини інтерв'ю з актором, телеведучим та продюсером Володимиром Зеленського. Ведучий та гість відверто поговорили про все, що наразі цікавить всіх українців. 

В першу чергу мова зайшла про попередників-президентів, подаємо слова Зеленського в оригіналі.

"Мені завжди подобався Кравчук Леонід Макарович, він завжди відкриває великі заходи. В нього найкрасивіша українська мовою. Це людина, яка завжди говорить розумні речі. Мені важко схарактеризувати, як президента, оскільки він був першим, а першим завжди важко"

Популярне: Жорсткі перевірки та контроль: Влада підготувала нові сюрпризи пенсіонерам

"У Кучми дуже добре почуття гумору. В нас з них дуже хороші відносини. Одного разу він мені сказав щодо наших жартів про нього "В тебе був такий жарт, коли ти стояв біля трибуни і говорив, що сьогодні ми розраховувались з росіянами за газ і в цей момент ти вийшов за трибуни в піджаку і в одних трусах, знаєш в мене труси кращі. Кучма це такий "рубаха парень", який може заспівати, а може зіграти на гітарі".

"З Віктором Ющенко, я зовсім не знайомий. Я пам'ятаю тільки один момент коли Віктор Андрійович став президентом і його адміністрація запросила нам виступити в Мар'їнському палаці. І коли ми виступали він був дуже серйозним і тільки коли йому дружина щось шепотіла на вухо він починав сміятися. "

Також Зеленський зазначив, що  екс-президент України Віктор Янукович намагався підкупити його, запропонувавши $100 млн.

За словами гумориста, він побував у Межигір'ї у часи президентства Януковича. Тодішній президент хотів підкупити Зеленського, який на той момент був генпродюсером групи каналів «Інтер».

Він також розповів, що одного разу вони «так міцно випили» з Януковичем, що екс-президент вже не зміг ходити.

«Янукович пропонував мені різні умови: фінансові, переходи на інші канали… Пропонував 100 мільйонів доларів. Але я ж не хворий на голову!» – сказав Зеленський. 

Окрім того, Зеленський відповів про своє президентсво. “Я про це думаю, дуже думаю … Схиляюся … Рано про це говорити … Але, думаю, може бути, так. Я про це дуже серйозно думаю і багато говорю з сім’єю”, – сказав Зеленський.

Зазначимо, що раніше актор жодного разу офіційно не заявляв про свій намір брати участь у президентських виборах. Також він не уточнив, коли саме можна буде почути від нього остаточне рішення.