Житель Харкова вимагав від слідчого Державного бюро розслідувань і його знайомого 20 тисяч доларів. Співробітники відомства затримали вимагача.

Про це в п’ятницю, 16 жовтня, інформує прес-служба ДБР.

“За попередньою інформацією, житель міста Харкова, діючи за попередньою змовою з іншими особами Державного бюро розслідувань, вимагав від слідчого ДБР і його знайомого 20 000 доларів США. Кошти сплачувалися за нерозголошення особистої інформації, припинення проведення негласних слідчих (розшукових) дій щодо слідчого ДБР і за непередачу отриманих відомостей керівництву Державного бюро розслідувань “, – йдеться в повідомленні.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру у вимаганні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб та проводяться невідкладні слідчі дії спрямовані на встановлення інших осіб причетних до вчинення кримінального правопорушення.

“У разі доведення провини затриманому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 5 до 10 років з конфіскацією майна”, – додали у відомстві.

 

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що у Верховній Раді України зареєстрований проект закону №4222 від 15.10.2020 р «Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо особистої поруки». Цей законопроект не дозволить топ-чиновникам і нардепам витягувати друзів з в’язниці під особисту поруку.