Триста доларів за сприяння у розмитненні транспортного засобу у власника "євроблях" вимагав агент митного оформлення, інформує поліція Тернопільської області.

У цю суму входило розмитнення автомобіля за заниженою податковою ставкою, а також у не проходженні технічного обстеження автомобіля митними органами та непроведення додаткових дорахувань при їх митному оформленні.

За словами правоохоронців, митний брокер пояснив власнику авто, що закінчується пільговий період і він не встигне вчасно оформити всі документи на іномарку SKODA FABIA. А після 22 лютого йому доведеться заплатити уже на півтори тисячі доларів більше. Тому триста умовних одиниць пришвидшать роботу митних працівників та дозволять уникнути огляд самого транспорту.

Також, варто нагадати, що раніше повідомлялося про те, що на хабарі погорів начальник управління активами і майном збанкрутілого банку Хрещатик. Як зазначається, правоохоронці затримали чиновника та ще одну цивільну особу. Про це повідомила прес-секретар генерального прокурора Лариса Сарган в Facebook.