Один з керівників Головного сервісного центру Міністерства внутрішніх справ затримано за підозрою у систематичних хабарі. Операцію провели співробітники Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ спільно з Генеральною прокуратурою.

Про це у четвер, 27 вересня, повідомляє прес-служба СБУ. Правоохоронці затримали чиновника у службовому кабінеті посередником при передачі чергової частини хабара 1500 євро. Раніше співробітники СБУ задокументували факт незаконного одержання фігурантами справи 1 800 євро.

Судячи з усього, затримання посадовця відбулося в Києві, хоча в тексті це прямо не вказується.

За даними оперативників спецслужби, чиновник вимагав гроші від приватних підприємців, які займаються технічним переоснащенням автомобілів. За хабара зловмисник обіцяв безперешкодну видачу бланків свідоцтв про погодження конструкцій транспортних засобів, зокрема для встановлення газобалонного обладнання. Гроші передавали через посередника.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Затриманим повідомлено про підозру у скоєнні злочину за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

Триває досудове розслідування.