Політична партія “Європейська солідарність” готує запити до Офісу президента та Міністерства закордонних справ з приводу поїздки президента Володимира Зеленського до Оману, хоча вже офіційна відповідь чим займається президент в Омані є, навіть проведена перша офіційна зустріч. Проте вочевидь цього Порошенку і Ко, мало. Адже сам екс-президент не втратив можливості вирушити на відпочинок за 360 тисяч доларів, з перельотом у 80 тисяч доларів.
Проте претензії саме до Володимира Зеленського, який роботу поєднує з відпочинком. Саму претензію, озвучила нардепка від партії “Європейська солідарність” Іванна Климпуш-Цинцадзе у Facebook
Готуємо запит від “Європейська солідарність” на ОПУ та МЗС – хто саме з представників цих відомств супроводжуватиме Главу держави на цих відповідальних зустрічах, які конкретно питання та з ким обговорюватимуться, яких результатів сподіватися…”
В свою чергу, стосовно цієї ситуації висловився Андрій Портнов, подаємо його слова в оригіналі:
Не дуже зрозумів критики на свою адресу, чому я висвітлюю Сейшельські острови Порошенко і нічого не кажу про Омані, куди поїхав діючий Президент.
Вибачте, а що різниця не відчувається? Мене взагалі не хвилює нічий відпочинок. Я теж зараз відпочиваю на лижах.
Питання в тому, що Порошенко не приходить на допити у справах в яких проходить по відмиванню доходів, сума яких обчислюється мільярдами гривень, зловживань, розкрадань, мародерству, офшорам і державній зраді.
І витрати на відпочинок в Омані – країни, в якій номер в готелі коштує в кілька разів дешевше, ніж в Дубаї та Абу-Дабі ніяк не можна порівнювати з орендою яхти з тижневої вартістю 360 тисяч доларів, плюс політ чартером з Катару на Сейшели вартістю туди і назад – ще близько 80 тисяч доларів, плюс позёрскіе витрати на політ з Києва до Катару.
Головна різниця в тому, що попередній бізнес Володимира Зеленського зрозумілий. І бізнес Порошенко теж зрозумілий, – він майже все життя працював на державній службі і торгував впливом, використовуючи фасад таких компаній, як Roshen для створення відчуття успішного бізнесмена, в цей час акумулюючи в офшорах сотні мільйонів доларів доходів від незаконного збагачення в газовій, нафтовій, вугільної та інших сферах.
У цьому різниця між Сейшелами і Оманом, – злодій повинен ходити на допити і збиратися в тюрму, а не витрачати гроші, вкрадені у власній армії.