Суд переніс розгляд справи екс-нардепа Тетяни Чорновол на невизначений термін. Вона заявила відвід судді Сергію Вовку через конфлікт інтересів.

Про це повідомляє журналіст “Страни” у вівторок, 14 квітня.

Чорновол виступила перед журналістами і заявила про відвід судді Вовка, так як бачить конфлікт інтересів. За її словами, він виносив неправомірне рішення у справі екс-генпрокурора Юрія Луценка, разом з яким вона вилучала гроші Януковича.

Крім того, Чорновол зазначила, що в Печерському суді чергує троє суддів, які розглядатимуть відведення Вовка і призначатимуть нову дату слухання, але поки невідомо, коли це станеться.

“Коли буде нове засідання – незрозуміло. Так що поки Тетяна гуляє на свободі”, – зазначає телеграм-канал Політика країни.

Телеграм-канал “Легітимний” з цього приводу висловив цікаві думки.

“Справу Чорновол зараз дістали для хайпу. Хайп не президента, а проти президента. Тому що це справа, як міні політична вилка. Будь-яке рішення, яке було б прийняте,” вдарило “б по Зеленському.

Тому у справі зараз немає політичної волі. Оточення Зеленського переконує Президента не «розкручувати» всі ці політичні питання майдану, 2 травня, 9 травня, Стерненка, Бузини і т.д., які тягнуть тільки «розжарення» в суспільстві і дають «козир» політичним опонентам президента для розгойдування човна.

Стратегія імітації «політичних» розслідувань буде продовжена. Занадто сильно вся вертикаль влади пронизана «пристосуванцями», які не хочуть нічого змінювати.

Радники Зеленського пропонують йому сфокусуватися на темі топ-корупціонерів “, – йдеться в повідомленні.