Хакерам із організації "Дурниця" вдалося зламати пошту російського підприємця та найбільшого акціонера "Ростелекома" Костянтина Малофєєва.

Відтак стало відомо, що олігарх листувався із філософом та активістом Олександром Дугіним.

"Абсолютно випадково на просторах інтернету ми знайшли масив листів, що стосуються діяльності організацій, контрольованих і фінансованих паном Малофєєвим. Також, в листуванні можна виявити Дугіна і ряд відомих європейських (і не тільки) політиків правого спрямування. Сам масив належить Георгію Гавришу, одному з найближчих сподвижників пана Дугіна, близькому контакту колишнього міністра зв'язку Щеголева",- інформують хакери.

З-поміж іншого, обговорювалися теми про те, що відбувається на українському сході.

"Масив, безумовно, буде цікавий людям, які цікавляться "підводними каменями" неофіційної політики Росії в Європі, також цей масив дасть багато поживи для розуму конспірологам і людям "у темі",- додають вони.

Представлено також скріншоти листів із розповіддю добровольця з РФ, який воював на стороні "ДНР" та "ЛНР" і без прикрас інформує про подробиці.

"Наприклад, ось: "… на даний момент сталася втрата довіри мирних жителів до ЛНР і ДНР, багато хто починає знову підтримувати Україну, тому якщо вони і отримують соц. виплати, пенсії — то від України, гуманітарка з Росії до них практично не доходить (близько 40% її пропадає на території РФ, ще близько 50-55% — на території Новоросії)…",- цитують хакери.

 

Читай найсвіжіші новини про Львів