Російська пропаганда вкотре заповнила свої ефіри заявою, що в Києві вирішили здати Харків. На превеликий жаль Кремля, Київ збирається боротися за Харків ще відчайдушніше, ніж навесні за столицю.

У цьому харків’ян запевнив радник глави Офісу президента Олексій Арестович, розмістивши відповідний відеоролик.

“Дорогі харків’яни. До мене дійшли чутки, що Київ вас здав, прийнято рішення здавати Харків. Харків ніхто не здав! За вас ми воюватимемо так само, як за Київ, а може, і краще. Тому що ви наші. У мене пів Харкова родичів та друзів, тож я вже особисто простежу, щоб ніхто вас нікуди не здавав. Не вірте цим ідіотським чуткам. Росіяни здихають, і їм нічого не залишається, як насичувати пабліки вкидами, що хтось когось здав. Слава Україні!” – сказав Арестович.

Крім того, Арестович розповів, що Російські окупанти в районі Соледара хочуть влаштувати “котел” для українських підрозділів, які обороняють Сіверськ.

Цей напрямок небезпечний і тим, що серед загарбників є колаборанти, які вмотивовані, оскільки 8 років воюють із ЗСУ.

Про це сказав радник голови Офісу президента  під час розмови з російським адвокатом, правозахисником та журналістом Марком Фейгіним.

“Окупанти хочуть захопити населені пункти північніше Соледара, щоб зайти глибоко в тил сіверського угруповання наших військ, створити умови для оточення. І якщо лиманське угруповання окупантів, яке захопило Лиман, отримало від артилерії та заспокоїлося, ломанеться на Ямпіль, то ідея зрозуміла – вони хочуть організувати котел для наших військ, які обороняють район Сіверська. Для цього зібрали непогані ударні частини, які є найбільш боєздатними, до того ж там є боєздатна доля військ “ЛНР” та “ДНР”, які є боєздатнішими, ніж російські частини, оскільки вони 8 років воюють з Україною”, – сказав Арестович.

До всього, Арестович заявив, що пам’ять про ядерний удар не гоїться

Приведення тактичних ядерних сил до вищого ступеня бойової готовності стає надбанням західних розвідок та всього світу у дуже короткий термін.

За інформацією радника керівника Офісу президента Олексія Арестовича, яку він повідомив під час розмови з російським адвокатом, правозахисником та журналістом Марком Фейгіним, у російських документах дискутується тема ядерного удару і йдеться про те, що цього не можна допустити.

“Це дискусія всередині воєнно-політичного російського керівництва. Вони розуміють, що все, що завгодно, тільки не це (ядерна зброя – ред.). Це квиток в один кінець для них особисто. Відповідь Заходу буде пропозицією щодо “білетера”, від якої буде складно відмовитися”, – сказав Арестович.

Він додав, що приведення тактичних ядерних сил до вищого ступеня бойової готовності стає надбанням західних розвідок та всього світу у дуже короткий термін.

“Звідки британці, американці, французи знають, що ця ядерна зброя готується лише проти України?.. Вони одразу виходять із того, що це проти них. Коли ракета вийшла з шахти, незрозуміло по кому вона збирається бити. Тож, Захід вживе своїх заходів. Чим більше це буде схоже на правду, тим серйозніші заходи вживатиме Захід. А коли він стане перед питанням виживання під ядерним ударом, він напевно захоче виживати. Тому Лавров ще раз і ще раз стверджував, що вони не застосовуватимуть ядерної зброї. Пам’ять про ядерний удар не гоїться”, – зазначив Арестович.