Російська авіація “промазала” і накрила вогнем свої ж війська на Херсонщині

Російська авіація завдала удару по позиціях військових на Херсонщині. Проте, ймовірно, сталася якась помилка, бо вдарили по точках базування армії Росії.

Детальніше “дружній вогонь” описав радник глави Офісу Президента Олексій Арестович. Про це Арестович розповів в ефірі ютубу “Фейгин Livе”.

Коли російські літаки атакували своїх
Про цей інцидент стало відомо приблизно о 10 годині вечора 1 липня. Наразі військова розвідка України ще не встановила, яких втрат зазнав ворог завдяки “влучності” своїх пілотів.

У нас цікава новина. Щойно російська авіація промахнулася та накрила свої ж позиції в Херсонській області. Причому дуже добре поцілила,
– розповів Арестович.

Ймовірно, докладніше про цю подію згодом розповісти зможуть уже в командуванні “Південь”, воїни якого працюють у цій операційній зоні.

Наразі було зафіксовано вже кілька конфліктів між окупантами на території Херсонщини, яку вони тимчасово утримують під своїм контролем. Переважно не можуть поділити поміж собою владу буряти й кадировці.

У Херсоні, Чорнобаївці та Новій Каховці вони влаштовують не лише бійки, а й перестрілки. Місцеві жителі підкреслюють, що така боротьба за “сфери впливу” в регіоні триває вже кілька місяців.

Інцидент схожого роду стався нещодавно й у Запорізькій області.

Тоді кадирівці вгатили з артилерії по бурятах.

За словами Олексія Арестовича, між цими ворожими підрозділами вже були непорозуміння.

Кадирівці з артилерії вгатили по бурятах
Олексій Арестович зазначив, що кадирівці пішли у сторону Сєвєродонецька, натомість бурятів відправили у напрямку Херсонщини.

Між ними дуже погані стосунки,
– розповів Арестович.

Радник Андрія Єрмака пояснив, що між кадирівцями та бурятами розбірки були ще в районі Чорнобаївки.

“Зараз дійшло до того, що скандальні кадирівці завдали по бурятах парочку артилерійських ударів”, – розповів Олексій Арестович.

Також 25 червня стало відомо про інший інцидент у цьому ж регіоні. Там п’яні кадировські бойовики напали на блокпост росіян. Джерела 24 каналу у розвідці розповіли, що спершу “гості з гір” кинули димову шашку, а потім по них відкрили вогонь. Таким чином кадирівці вирішили з’ясувати стосунки зі службовцями, які мали шеврони воєнної поліції.

Неподалік від тимчасово окупованого Мелітополя кадирівці напали на блокпост росіян. Вони кинули димову шашку та почалася стрілянина.

Росіяни підстрелили п’яних кадирівців
Все почалося з того, що кадировці напилися та каталися по місту автобусом ПАЗ. За даними розвідки, потім військовики вирішили розібратися зі “своїми”, з якими раніше мали конфлікт. Тому поїхали до блокпоста, на якому стоять службовці російської армії з нашивками воєнної поліції.

Як наслідок, після недовгої суперечки кадировці одразу й кинули димову шашку. У відповідь інші окупанти почали стріляти по них. Проте влучність російських солдатів залишає бажати кращого, оскільки ніхто не загинув. Однак вже відомо про кількох госпіталізованих “гостей із гір”.

Також на Херсонщині зафіксовані вже й інші жахливі прояви ставлення росіян до “своїх”. Вони почали спалювати тіла інших росіян у Херсонській області. Наразі вже є навіть фото з цинковими домовинами, які замість Росії прибули до місцевих лісосмуг.

Вони вивозять своїх вбитих військових за місто й знищують у підготованому котловані з шинами. Це роблять лише для того, щоб казати родичам, що солдати нібито зникають безвісти. Командири підрозділів не лише беруть у цьому участь, а й займаються привласненням компенсацій, які мали надійти родичам загиблих. Щодо вищого керівництва армії, то воно просто закриває очі, щоб отримувати свій відсоток із цих афер.