Офіцер ЗСУ Віктор Трегубов вважає, що після звільнення Берислава на Херсонщині, російські війська будуть повністю відрізані на правому березі Дніпра. Таку думку він висловив в етері телеканалу «Еспресо».

«У росіян немає потенціалу втримати Херсон конвенційними засобами. Мені здається, що ситуація на правому березі Дніпра вирішиться не в Херсоні, а за Бериславом. Оскільки, якщо Збройні сили України зараз звільнять Берислав і візьмуть під контроль вихід до Каховської ГЕС, то в росіян завершиться те невеличке постачання, яке в них було. Звісно вони будуть щось перекидати поромами, однак цей спосіб логістики буде під вогневим контролем ЗСУ», — пояснив Трегубов.Офіцер ЗСУ вважає, що для того, щоб утримати Херсон Путін знову буде погрожувати ядерною зброєю.

«Після того, як ЗСУ звільнять Берислав, все угруповання російських військ в Херсоні буде замкнене. І це стосується постачання не тільки боєприпасів, а й навіть їжі та медикаментів для військ Росії. Тому я уявлення не маю, як вони будуть утримувати Херсон. Хіба Путін знову буде волати про ядерну зброю», — додав він.

Зазначимо, що війська РФ практично повністю вийшли з Харківської області та відступили на півночі Херсонської області на 30 кілометрів.

Крім того, у Міноборони України повідомили раніше, що на Херсонщині деокуповано вже понад 50 населених пунктів.