Херсонці попри тимчасову окупацію не втрачають бойового духу та допомогають ЗСУ звільняти область від ворога. В регіоні діють сили опору – цього разу українські партизани допомогли знищити бази російських військових.

Про це повідомляє видання The New York Times

Партизани допомагають ЗСУ завдавати смертельних ударів росіянам

Видання повідомляє з посиланням на високопоставленого українського військового чиновника, що партизани, до складу яких входять цивільні та колишні солдати, надали інформацію, яка сприяла атаці ЗСУ на дві російські бази на Херсонщині.

“Попри те, що нестача зброї, боєприпасів та обладнання заважає українським військовим, партизани допомагають українським силам завдавати ударів по підконтрольній Росії території навіть у районах, де це небезпечно, а іноді й неможливо”, – йдеться у повідомленні.

Дві російських бази у Херсоні знищено

Тож, повідомляють, що цього тижня партизанські розвідники скерували артилерійські удари по двох російських базах в окупованій Херсонській області, у результаті чого загинули десятки ворожих солдатів.

“Українські розвідники підійшли до об’єкта російської армії в селі Чкалове і виявили на базі багато іноземних бійців, а також російських солдатів і важке озброєння. ЗСУ обстріляли базу снарядами, вбивши десятки бійців”, – додало джерело ЗМІ.

Ліквідовано двох генералів

Пізніше того ж дня розвідники скерували чергову артилерійську атаку, цього разу на курортний комплекс у Старій Збурівці, вбивши десятки російських солдатів, зокрема двох генералів.

Кількість загиблих під час удару не уточнюють. Однак припускають, що втрати великі. Оскільки після того, як снаряди влучили в склад з боєприпасами, пожежу не могли приборкати понад 6 годин.

Схоже, військові були частиною сирійських військ

Повідомляють також, що перед нападом партизани підійшли до деяких іноземних бійців, щоб спробувати поговорити з ними. Партизани припустили, що військові – араби.

Іноземні бойовики жили в наметах поблизу будинків, окупованих російськими військами, і, ймовірно, були частиною контингенту сирійських військ, які прибули до Росії 3 тижні тому.

Партизанський опір посилюється

До слова, попередньо радник ОП Олексій Арестович повідомляв, що 10 червня на Херсонщині партизани підірвали авто з російським полковником.