Стрілець представився адвокатом з Херсонської області

В одному з торговельних центрів в Основ'янському районі Харкова чоловік влаштував стрілянину з травмата. Інцидент стався ввечері 17 квітня, повідомляють очевидці в соцмережах.

За їх словами, чоловік поводився неадекватно. Через це до нього підійшов охоронець і попросив вийти з ТЦ. У відповідь на прохання охорони чоловік витягнув ствол. Один з очевидців спробував вибити пістолет з рук зловмисника.

Про це повідомляє свідок події на каналі ХС Харків в Telegram.

“За словами очевидців, стрілець почав бикувати, до нього підійшов охоронець і попросив вийти з ТЦ, на що він витягнув ствол. Підбіг один з очевидців і спробував вибити пістолет. У результаті стрілок пальнув охоронцеві в щоку і мужику в груди. Після цього його пов’язали. На місце чомусь приїхали патрульні, а не спец група. Стрілець кричав, що він адвокат з Херсонської області”, – написав він.

Крім того, як повідомляють очевидці, стрілець кричав, що він адвокат з Херсонської області.

Нагадаємо, недавно в Харкові затримали студентів-іноземців, які влаштували стрілянину навпроти в'їзду у в/ч 3017 Національної гвардії. Молоді люди під час руху на автомобілі встигли зробити п'ять пострілів, після чого поїхали далі.