Генерал, який відправив 49 чоловік на смерть, в т. ч. мелітопольських льотчиків, вийшов під заставу

Павлоградський районний суд Дніпропетровської області поставив крапку в резонансному розслідуванні загибелі 40 десантників і 9 мелітопольських льотчиків при посадці літака в Луганському аеропорту в 2014 році, – Корупція Інфо

Популярне: Скільки коштує вбивство Вороненкова. Шокуючі подробиці


Суд визнав генерал-майора ЗСУ Віктора Назарова винним у недбалому ставленні до служби, що спричинило тяжкі наслідки в бойовій обстановці.


На суді Назаров своєї провини не визнав. Його засудили до 7 років ув'язнення, проте, військового звання не позбавили. Назаров скористався можливістю виходу під заставу і опинився на волі, заплативши майже 100 000 грн.

Його адвокати мають намір оскаржити вирок в Апеляційному суді, а раз його не позбавили звання, то не виключено, що суд другої інстанції може скоротити строк до п'яти років. І тоді реальний термін, враховуючи минулі заслуги генерала, цілком можуть замінити умовним, після чого він спокійно відправиться на пенсію.

Нагадаємо, 14 червня 2014 року мелітопольський екіпаж у складі 9 осіб доставляв в Луганськ 40 бійців, а також провіант і техніку, коли піддався обстрілу з боку бойовиків, заходячи на посадку в Луганському аеропорту. В результаті Іл-76 впав на землю і вибухнув, а всі, хто перебував на його борту загинули.