хірург

Парламент Севастополя вирішив забрати землю біля гори Гасфорта, яка напередодні була надана в оренду російському байкерському клубу «Нічні вовки». Це викликало в останніх невдоволення, яке вирішили з’ясувати дуеллю.

Про це повідомляє Коммерсантъ, новину передає Корупція.інфо

Парламенту Севастополя не сподобалося рішення про передачу землі навколо гори Гасфорта в оренду байкерів із "Нічних вовків" для будівництва спортивно-патріотичного центру. Спікер Олексій Чалий заявив, що це унікальний об'єкт 2,7 кв. км і озеро на цій території.

«Немає у нас такого озера більше. Є єдине, а там природоохоронна зона. Я думаю, що цим ресурсом можна розпорядитися дуже ощадливо», – заявив він та додав, що такі питання повинні вирішуватися тільки за підсумками широкого громадського обговорення.

Тим часом губернатор Севастополя Сергій Меняйло заявив депутатам, що дія постанови від 12 травня, якою уряд міста виділив "Нічним вовкам" землю в оренду на десять років, вже призупинена. Згідно з документом, ця ділянка виділялася в оренду за мінімальну плату – 0,1% від вартості 1,4 млрд руб. Ціна пояснювалася тим, що задуманий на ділянці проект із будівництва спортивно-патріотичного центру екстремальних видів спорту «некомерційний» і «соціально значимий для розвитку міста».Байкери, дізнавшись про такий розвиток подій, приїхали наступного дня до будівлі міського парламенту та заявили, що їхній лідер Олександр Залдостанов викликає Олексія Чалого «на дуель на будь-якому інформаційному майданчику».

«Хірург» хотів дати відповідь «на всю брехню і некомпетенцію» Чалого. Байкери вимагали, щоб спікер вийшов до них особисто, проте Олексій Чалий так і не з'явився, оскільки це був вихідний день.Нагадаємо, конфлікт навколо землі біля Гасфорти між Олексієм Чалим і Сергієм Меняйло почався ще в серпні минулого року.