Богдан народився передчасно і з подвійним тугим обвиттям пуповиною навколо шиї, тож малюк мав кисневе голодування. Воно не минуло безслідно. Зараз у Богдана ДЦП.

«Лікарі рятували мене, не даючи шансів дитині, але він зміг вижити і ми просто не можемо собі дозволити опустити руки і перестати боротися!!! З його народження наше життя перетворилася на низку постійних реабілітацій в спеціалізованих центрах і занять вдома. Він сам не сидить, не стоїть, не ходить. Але ми кожен день боремося з цією недугою і віримо, що Бодя зробить свій перший самостійний крок», – каже мама хлопчика, пише ТСН

Постійні реабілітації в Україні дали невеликий результат, тож батьки звернулися до китайських фахівців, які мають унікальний досвід у лікування діток з ДЦП.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

«У нас є шанс, що наша дитина зможе сама ходити. І є одне дуже величезне «але» – здоров'я дитини впирається в гроші. Нам рекомендують 3-місячний курс лікування, який коштує 12 057 $. Для нас це просто нереальна сума, але дуже хочеться вірити, що ми зможемо її зібрати. Я дуже сподіваюся на вашу підтримку! Дуже просимо вас надати посильну фінансову допомогу», – просить мама малюка.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанку

5168 7573 5718 9622

Рушай Оксана Ігорівна