18-річний актор українського походження Артем Ткачук, який зіграв у фільмі про молодіжну злочинність "Піраньї Неаполя", отримав ножове поранення в Неаполі, про це пише видання Ilmessaggero. Актор гуляв з другом, коли на них з ножем напали підлітки.

"Я спустився до Баарті з одним, і ми поверталися до машини, коли помітили групу хлопців, які дивилися на нас. Ми йшли через Калабрітто, і було близько третьої години ночі, коли до нас підійшла група молодих людей нашого віку. Вони запитали мене, чи був я з сусіднього кварталу, і я відповів ні. Деякі з них наполягали на тому, щоб дізнатися, хто я, і в цей момент я взяв свій мобільний телефон, щоб показати йому профіль в Інстаграмі ", – розповів Артем.18-річний актор госпіталізований, його друг отримав травми від ударів руками і ногами.

Потерпілий розповів, що інцидент стався через те, що його запитали, чи є він вихідцем одного з сусідніх районів.

Відзначимо, Неаполь є містом, де активно діє каморра – злочинна структура, аналогічна мафії.

Артем Ткачук зіграв одну з ролей у фільмі італійського режисера Клаудіо Джованнезі "Піраньї Неаполя". Картина по книзі Роберто Савіано розповідає про молодіжну організовану злочинність міста. На останньому Берлінале вона отримала "Срібного ведмедя" за кращий сценарій.