“Хлопці, не можна так!”: Як підопічні Андрія Шевченка змусили понервувати всю Україну

Збірна України з футболу на виїзді вирвала перемогу у Люксембургу з рахунком 2: 1 в матчі відбіркового турніру чемпіонату Європи 2020 року. Підопічні Андрія Шевченка показали зовсім не ту гру, на яку очікували вболівальники.

На 34-й хвилині рахунок у матчі, який проходив у Люксембурзі, відкрив нападник господарів поля Давид Тюрпель. На 40-й хвилині київський динамівець Віктор Циганков вирівняв результат.

Перемогу підопічним Андрія Шевченка вдалося здобути на доданих до основного часу матчу хвилинах завдяки автоголу півзахисника збірної Люксембургу Жерсона Родрігеса.

Це були найнапруженіші останні хвилини матчу.

В іншому матчі в цій групі Португалія зіграла на своєму полі внічию 1: 1 з командою Сербії.

Після двох турів у групі В Україні йде на першому місці з 4 набраними очками, Люксембург набрав 3 очки, Португалія – 2 очка. У Сербії та Литви, які зіграли поки по одному матчу, 1 і 0 очок відповідно.

Нагадаємо, що у минулому матчі Україна відстояла свої ворота і привезла з Португалії одне очко.