Президент України Володимир Зеленський отримує заробітну платню у розмірі 28 тисяч гривень на місяць до вирахування податків. Попередній президент Петро Порошенко отримував таку ж зарплату.

Як повідомили в Державному управлінні справами, у червні Зеленському нарахували зарплату в розмірі посадового окладу — 28 тисяч гривень, з яких сплачено податки та збори на загальну суму 5 460 гривень, передає «Громадське».

«Інших складових заробітної плати (надбавок, премій тощо) президентові України не встановлено», – сказано у повідомленні.

В декларації Зеленського за 2018 рік вказано дохід від зарплати за основним місцем роботи у 336 тисяч гривень, тобто 28 тисяч гривень на місяць.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський оприлюднив свою оновлену декларацію станом на 20 травня 2019 року. У нього побільшало нерухомості, але зникли акції.

У декларації, яку Зеленський подав перед подачею документів в ЦВК, він задекларував за 2017 рік 7,3 млн гривень доходів, а його дружина близько 800 тис. гривень.

Раніше повідомлялося, що Володимир Зеленський передав колегам – братам Шефірам свою частку в бізнесі. Вони повинні повернути її через п’ять років. У попередній декларації Зеленського знайшли квартиру в Британії і майно в тимчасово окупованому Криму.

Також стало відомо, що Зеленський мав 15-кімнатну віллу на узбережжі італійського курорту Форте-дей-Мармі, який полюбляють російські олігархи.