Ані Лорак, виявляється, сумує за колишнім. Співачка намагається повернути чоловіка, а новий роман з молодим продюсером був лише піаром.

Так вважають і багато шанувальників артистки. Фанати вирішили, що зірка закрутила відносини з Єгором Глібом, щоб змусити Мурата ревнувати.

Спочатку 27-річний кавалер скрізь супроводжував Лорак, тепер його не видно, а сама співачка давно не виставляла спільних фото з новим коханим. Ані Лорак таким способом сподівається повернути колишнього чоловіка в сім’ю. Але поки що такий хід конем не допоміг співачці повернути Мурата до себе. І співачка вирішила залишитися одна і скоріше за все, розлучилася з молодим репером.

Тим більше, зірка неодноразово повторювала, що незважаючи на зради Мурата, все ще сумує за ним. Лорак вважає, що розлучення у сім’ї трапилося через її зайнятість на шляху до кар’єри і слави, а тепер співачка хотіла б повернути все назад, але вже занадто пізно.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

✨ Тёплого, доброго вечера!

Публикация от АНИ ЛОРАК (@anilorak)

Днями співачка виставила знімок в новому образі. На обличчі у Ані Лорак мінімум макіяжу, а на фото вона позує в шкіряних штанях і легкому светрі. Образ вийшов дуже затишним і навіть трохи домашнім. Шанувальники відзначили прекрасну посмішку співачки та її прекрасний погляд і побажали їй ще зустріти свою справжню любов і ідеального партнера.