Про це сказала віце-прем'єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе у коментарі.

До кінця 2016 року українці не зможуть їздити до країн Європейського Союзу без віз, повідомляє Корупція. Інфо

"Навіть якби воно (рішення Європейського парламенту) сьогодні було прийняте, щоб він (безвізовий режим) почав діяти на кордоні, це рішення потрібно перекласти усіма мовами Євросоюзу, дати інструкцію усім прикордонним, митним службам країн-членів ЄС. 

Це займе до трьох місяців, залежно від внутрішніх процедур країн ЄС. Давайте не чіплятися за дати. Ми зараз намагаємося пришвидшити проходження процедур", – сказала Климпуш-Цинцадзе.

Вона наголосила, що наразі немає жодної причини, щоб не дати Україні безвізовий режим.

"Продовжуємо працювати над тим, щоб рішення ухвалили незалежно від того, коли ухвалять механізм можливого призупинення безвізу для "третіх" країн. Разом із тим бачимо, що зараз по відношенню до Грузії цей процес узалежнили від вступу в дію механізму. Підозрюю, що аналогічним буде рішення стосовно Укрїани", – додала віце-прем'єр.

Президент Петро Порошенко вважає, що Україна отримає рішення про введення безвізового режиму з боку Європейського Союзу до саміту Україна-ЄС 24 листопада.