Народний депутат Олексій Гончаренко у словесній перепалці з пропагандисткою кремлівського телеканалу "Россия-1" жорстко потролив її. Відповідно відео з кулуарів Парламентської Асамблеї Ради Європи він виклав у Facebook.

Гончаренко тримав у руках гумові рукавички.

"Для того, щоб спілкуватися з російськими представниками, потрібно бути в костюмі хімзахисту. Ви вбиваєте людей хімічною зброєю. Ви любите їздити, дивитися на готичні собори, як в Солсбері. Ви з собою взяли Петрова і Баширова?", – запитав він.

"Хочеться, щоб Путін вже кудись пішов на спочинок. Тому що він вже дістав весь світ… Путін з пітерського підворіття", – сказав нардеп.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Варто нагадати, що нардеп Гончаренко відомий словесними перепалками з опонентами, а також були випадки коли народний обранець давав вою кулакам.

Нагадаємо, що Олексій Гончаренко був незаконно затриманий поліцією 1 березня 2015 року в Москві, під час траурної ходи в пам'ять про убитого російського опозиціонера Бориса Нємцова. В подальшому він був переданий Слідчому комітету РФ для проведення «процесуальних дій» у зв'язку із подіями в Одесі 2 травня 2014 року. Що є порушенням російською владою дипломатичного імунітету делегата ПАРЄ та вимог міжнародного права. У вечорі того ж дня був відпущений на поруки посольства України. 2 березня 2015 року МВС Росії запевнило, що не має претензій до затриманого українського депутата.