Лідер партії "Сила і честь", кандидат у народні депутати Ігор Смешко вважає, що всі українці, які проголосували на виборах за Володимира Зеленського "хочуть дива від президента", однак новообраний президент не має для цього команди і досвіду роботи в державній системі влади.

Про це він заявив в інтерв'ю.

"Третій "Майдан" відбувся, – переконаний Смешко, говорячи про минулі президентські вибори в Україні. – Слава богу 73% зрозуміли інтуїцією, що вийти на Майдан, при тому, що майже сотні тисяч пройшли вже через АТО, кількість зброї яка, ворог стоїть на кордоні … Хвала Богу, ми пройшли цей іспит і законно обрали президента. Але, президент, давайте відверто говорити. Він, я не сумніваюся в його щирості, я не сумніваюся, що він хоче бути успішним президентом і державником, як він був успішним представником шоу-бізнесу, але у нього немає команди. У нього немає партії, яка стоїть за ним. У нього немає державного досвіду. Ми стоїмо перед реальною загрозою. На кордоні стоїть ворог, мета якого – знищення незалежної України. Захід втомився, а очікування народу зашкалюють, нетерплячість зашкалює, і всі хочуть дива від президента, а диво він сам по собі зробити не може"

Смешко також зазначив, що знайомий з Володимиром Зеленським, зустрічалися в кулуарах під час різних телепрограм, але особисто з ним не мав спілкування.

Окрім цього, лідер партії "Сила і честь", кандидат в народні депутати Ігор Смешко вважає, що після війни на Донбасі і окупації Криму, політична діяльність Віктора Медведчука фактично є продовженням російської лінії, але вже всередині української держави.

Смешко розповів, що під час президентських виборів до нього зверталися представники всіх виборчих штабів, крім "Опозиційного блоку".

"За визначенням з ним  – Опоблоком Ніяких переговорів бути не може. Мене запитують про відносини з Віктором Медведчуком. Я вперше про нього дізнався в 2000-му році, коли він був першим заступником голови Верховної Ради. Але після війни і анексії Криму, політична діяльність Медведчука фактично є продовженням російської лінії, але вже всередині української держави ", – заявив глава партії" Сила і честь ".

"Фактично зараз, політична сила" За життя "пропонує:

" Так, що ви, тарифи? – Давайте газ дешевше вам дамо, давайте визнаємо "ДНР" і "ЛНР", як рівноправних партнерів на переговорах. Давайте зміни до конституції введемо, що у нас регіони зможуть зупиняти зовнішньополітичний вектор і забудьте про європейський розвиток "." За життя "? Життя є і у рабів, але яке життя?" – зазначив Смешко.