Останній рік створювалося стійке враження, що команда Порошенко допомагає Росії не дати нинішній українській владі виправити помилки Порошенко, вчинені 2015 року за підписання Мінських домовленостей.

Такими словами почали своє повідомлення в телеграм-каналі “Жінка з косою”.

Далі прямим текстом:

На початку року після Норманської зустрічі розроблялася ідея “консультаційної ради”, куди б увійшли представники півтора мільйона переселенців з Донбасу. Цей крок викликав шалену критику з боку команди Порошенко. Десятки найманих Порошенко спікерів в інтернеті і в ЗМІ звинувачували команду Зеленського в “зраді”.

 

На початку червня українська сторона залучила до роботи мінської ТКГ в якості представників окремих районів Донецької та Луганської областей України переселенців з Донецька (блогера Дениса Казанського і журналіста Сергій Гармаша), а також з Луганська (лікаря Костянтина Лібстера і юриста Вадима Горана). Вони мають незаперечне право представляти окуповані райони і погоджувати законодавчі зміни. Крім того, патріотично налаштовані коментарі з приводу подробиць роботи ТКГ Гармаша і Казанського почали протистояти інформаційній пропаганді російської сторони і пропагандистській машині Порошенко.

У свою чергу телеграм-канал “Зерада” з посиланням на свої джерела пише наступне:

Наше джерело з команди Порошенко повідомило, що найбільше часу і ресурсів його технологи витратили на відбілювання репутації Порошенко після підписання Мінських угод. Джерело згадує, що тоді плюсів від цього документа ніхто не помітив, як і зараз. У команді практикують метод “мозкових штурмів” для вирішення комунікаційних проблем. У 2015 році провели найдовший мозковий штурм в історії команди Порошенко.

Найбільше технологів поставив в ступор один момент. При підписанні документів Президент Порошенко допустив, щоб під мінських угодами поставили підписи представники ніким не визнаних (навіть Росією) так званих ДНР і ЛНР, які мають російські паспорти. І вони з’явилися за наполяганням Росії в ТКГ як “запрошені особи” на самому початку існування мінської тристоронньої контактної групи.

І влада на чолі з Порошенком знову таки не протестувала і допустила їх до участі в засіданнях ТКГ. Цей провал в переговорах і треба було вирішити команді технологів колишнього Президента за допомогою величезної армії ботів в соціальних мережах і експертів на телеканалах. Тоді технологам Порошенко вдалося загасити пожежу, але день підписання Мінських домовленостей в команді Порошенко досі скорочено називають “День За”.

У телеграм-каналі “Крокодил” відзначають, що в ОП були вкрай здивовані критикою Порошенко роботи команди Президента за відсутність результатів у переговорах по Донбасу. В Офісі були переконані, що Порошенко не буде торкатися цієї теми, тому що вона суттєво б’є по рейтингу самого Порошенка.

За згодою Порошенко в Мінські угоди була внесена можливість участі органів місцевого самоврядування в призначенні керівників органів прокуратури та судів в ОРДЛО і створення ними загонів народної міліції. Це додаткові механізми для легітимізації російських ставлеників і бойовиків.

Як сказав керівник української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук, “Порошенко підписав в 2015-му такий документ, який сьогодні ми не можемо виконати, і поставив країну в страшно незручне становище”.

Раніше ми повідомляли, що у Петра Порошенка найбільший рейтинг недовіри українців серед усіх політиків (74%), пише телеграм канал Резидент.

Команда технологів Порошенка методично підвищує цей показник, особливо включаючи в заяви свого лідера тему Донбасу і Мінських угод. Фракція Порошенка публічно критикувала Зеленського за те, що він погодився імплементувати формулу Штайнмайера в українське законодавство. І навіть називали кроком до зняття санкцій з Росії.

Десятки порохоботів включилися і прямо почали звинувачувати Зеленського і українську делегацію в державній зраді. Насправді формулу Штайнмайера погодив сам Петро Порошенко ще в 2016 році на саміті лідерів Нормандського формату в Берліні. Тому, це саме його рішення – узгодити імплементацію формули Штайнмайера в українське законодавство.

Порошенку порадили критикувати формулу Штайнмайера, сподіваючись на коротку пам’ять суспільства, але таким чином технологи можуть перекреслити мрії Порошенка про наступне президентство. Всі пам’ятають, що формулу Штайнмайера пропонував ввести Порошенко і підписував Мінські домовленості теж він. До речі Порошенко теж їх критикує.

П – значить послідовність.

А от телеграм канал ЗеРада пише:

ОП намагається всіх переконати, що Зеленський знає про всі проблеми в країні і немає теплої інформаційної ванни, але правда інша.

Заступник секретаря РНБО Сергій Кривонос заявив, що йому блокують зустріч з президентом України Володимиром Зеленським.

“Пане президенте, до Вас неможливо і нереально потрапити на прийом. Люди, які Вас оточують, унеможливили доступ до Вас, зробивши інформаційну капсулу. Вони більше дискредитують Вас і роблять заручником “, – заявив Кривонос.

За його словами, 31 серпня Зеленський сказав йому, що відбудеться зустріч щодо законопроекту “Про територіальну оборону України”

“Проект закону готовий, пройшло три місяці, і тиша – зустріч блокується. Ваші помічники, роблять все, щоб зустріч зі мною не відбулася і навмисно затягують процес створення ТРО. Прошу з Вами особистої зустрічі публічно “, – підсумував Кривонос.
Цікаво, Президент відреагує або зробить вигляд, що не знає в чому проблема – пише телеграм канал ЗеРада.