Про це розповів представник  Олег Слободян, передає Корупція.Інфо

Популярное: “Ось хто дура, так дура” Скандальний політик оцінив кандидатуру Савченко в президенти України

З 1 січня 2018-го зарплата прикордонників і військовослужбовців значно зросте

“Хороші новини для прикордонників і всіх військовослужбовців. З 1 січня 2018 посадові оклади військовослужбовців збільшаться в 4,5 рази”, – написав Слободян.

Так, виходячи з постанови Кабміну “Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб” посадовий оклад військових залежатиме від прожиткового мінімуму.

Наприклад, посадовий оклад водія збільшиться з 530 до 2700 гривень. Оклад інспектора прикордонної служби 1 категорії сьогодні становить 760, а планується 3350 гривень, а начальника відділення прикордонного загону підніметься з 1135 до 5810 гривень.

Крім того, зростуть оклади за військові звання. Зокрема, за звання «солдат» платитимуть не 30, а 560 гривень, а за «майора» – не 125, а 1420 гривень.

Як зазначає Слободян, згідно з новою постановою збережені основні виплати військовослужбовцям за особливості проходження служби військовослужбовцями в розмірі до 100% посадового окладу з урахуванням окладу за військовим званням та надбавки за вислугу років.

Також, за словами представника Госпогрпнслужби, очікується значне підвищення винагород за участь в АТО. Так, передбачено виплату одноразової грошової допомоги військовослужбовцям: від 8 до 10 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.