Вона хотіла з ним розлучитися. У Росії священик підмосковного Ніколо-Угрешского монастиря Діонісій Горовий вбив свою дружину.

Про це повідомив прес-секретар патріарха Російської православної церкви Олександр Волков.

"Жахлива новина про те, що священик Ніколо-Угрешского монастиря Діонісій Горовий зарізав свою дружину, на жаль, підтверджується. Звичайно, потрібно дочекатися всіх висновків розслідування, але зрозуміло, що це злочин закриває для священика можливість подальшого служіння", – написав він у Facebook.

Популярне: Скандальний ролик Порошенка: Приходько затримали по дорозі на судУ відносинах Діонісія і його дружини давно були проблеми, через що остання хотіла розлучитися. Дізнавшись про це, священик посадив дружину в автомобіль, відвіз у ліс і декілька разів вдарив її ножем.

Жінка встигла відправити смс-повідомлення про поїздку в ліс своєї матері, яка пізніше заявила в поліцію про зникнення доньки.  Під тиском доказів священик зізнався у скоєному.

Нагадаємо, в Росії Приозерський міський суд Ленінградської області оголосив вирок обвинуваченому в педофілії священика Глібу Грозовському, справа якого в закритому режимі розслідувалася більше чотирьох років. Йому призначено остаточне покарання у вигляді 14 років позбавлення волі з відбуванням у колонії суворого режиму з обмеженням свободи терміном на один рік‡агрузка...