Xoвали Іринку у весільній сукні. Личко чистеньке, гарне — ні одної подpяпинки. Аж дивно після такого пaдiння, — розповідає 50-річна Людмила із села Калинівка Лиманського району Одеської області, передає Корупція.Інфо

20 травня тут поховали 16-річну Ірину Павлюковець. Стрибнула на дорогу з Тещиного мосту — пішохідний міст в Одесі заввишки 30 м. Ірина закінчила перший курс училища за спеціальністю кухар. Зустрічалася із Дмитром Никитюком, 18 років.

— У селі не вірять у її самогубство. На тілі жодних слідів від падіння. Тільки черепно-мозкова травма і шия скручена. Ніби її принесли туди і поклали, — говорить секретар сільської ради Наталія Ніколаєва, 43 роки. — У день трагедії хлопець Іри сказав, що вона зникла з гуртожитку. Повідомив рідних, вони організували пошуки. За кілька годин їм подзвонили з поліції. Попросили під'їхати. У відділку розповіли, що знайшли дівчину під мостом. Поряд лежав блокнот із записами про кохання.

Студенти-кухарі в той період були на канікулах, кажуть в училищі. Ірина мала поїхати додому.

— Як вона опинилася в Одесі, нам невідомо, — каже директор училища Валентина Шевченко.

Останнім часом Ірина переживала через рішення Дмитра піти воювати на Донбас, за словами знайомих дівчини. Просила, щоб не робив цього. Хлопець не послухав і підписав контракт.

Популярне: "Збільшаться вже в липні": Нові пенсії і прожитковий мінімум. На скільки зростуть виплати, та що потрібно знати

Ірина — сирота. Разом із молодшою сестрою 13-річною Веронікою виховувалася у дитячому будинку сімейного типу в селі Фонтанка Лиманського району.

Дівчат забрала на виховання тітка по матері 43-річна Марина Лучакова. З чоловіком Анатолієм мають також спільного сина та чотирьох дітей від першого шлюбу жінки. Раніше їздили на заробітки. П'ять років тому купили в селі хату. Чоловік працює в Одесі. Марина — домогосподарка.

— Про матір Ірини знаємо небагато. Доньок народила від різних чоловіків. Наприкінці 2012 року її позбавили материнських прав, дітей забрали. За два місяці вона померла, — додає Наталія Ніколаєва. — З новою родиною дівчата гарно ладнали. Особливо близькою з тіткою була Іра. В училище поступила разом із двоюрідним братом Данилом.

Смерть Ірини Павлюковець розслідує поліція.