Дівчина, яка вдарила депутата Тетяні Чорновол, приховує обличчя, побоюючись потрапити “під статтю”. Про це повідомляє “КП в Україні”.

Своє обличчя дівчина ховає під балаклавою, ім’я не говорить. Вона знає, що за напад на народного обранця можна потрапити під статтю, пише Корупція.Інфо

За словами Вікторії Мамотюк, яка була присутня при скандалі, з дівчиною, яка вдарила Чорновол, вона ближче познайомилася вже після інциденту.

Популярне: ТЕРМІНОВО! У Києві розстріляли Mercedes: водій загинув, двоє дітей у лікарні

“Ми розговорилися, і вона розповіла, що її чоловік воював на сході в батальйоні “Айдар”. Вона теж хотіла воювати. Разом з чоловіком пішла у військкомат, але їй відмовили за станом здоров’я, – розповідає Вікторія. – Їй 35 років. Вони двоє – з Бахмута Артемівського району Донецької області. У сім’ї росте двоє дітей: дівчинці сім років, хлопчику – два рочки. З самого початку блокади вони знаходяться на редутах, підтримують протест”, – розповіла вона.

Чоловікам на редуті в “Кривому Торці”, за словами співрозмовниці журналістів, довелося утримувати дівчину, щоб вона не вдарила Чорновол грунтовніше.

При цьому в самому штабі блокади “Кривого Торця” поскаржилися: “Шкода, що Чорновол не вдарили важким предметом, а тільки рукою”.

Нагадаємо, депутат Чорновол отримала ляпаса від учасниці блокади ОРЛДО.