Колишній беркутівець з Харкова Віктор Шаповалов під час судового засідання частково визнав свою провину і назвав імена колег, які отримували свинцеві патрони замість гумових куль. – повідомляє Корупція.Інфо

Як повідомляє 5 канал, Шаповалов шкодує про скоєне. Він провів під арештом півтора роки, після чого вирішив назвати імена своїх колег.

"Хочу відзначити, що помпові рушниці видавалися особовому складу: Бондаренко Сергій, Рак, Міщенко, Войтенко, Бєлов. Це особовий склад, який був з помпової рушниці. Ще Бацьких, Білецький, Кобець, Мацюра, Павленко, Робко, Шевченко. Особовим складом з "фортами" керував Лукаш. "Форти вперед!" – це він ", – сказав Шаповалов.

"Шаповалов звинувачується в тому, що як командир підрозділу перевищив свої службові повноваження. Саме працівниками харківського "Беркута", як ми вважаємо, були заподіяні тілесні ушкодження 110 особам різного ступеня тяжкості", – зазначив прокурор Олександр Ковальчук.

Шаповалов у подробицях розповів, як спецназівці з різних областей відрізняли один одного на Майдані. На шоломи ззаду клеїли різнокольорові наклейки. Адвокати стверджують, що ця інформація дасть можливість розрізнити інших причетних до поранень і вбивств майданівців.