Шість гектарів землі та будинок площею майже 700 кв. м. зареєстровані на дружину хірурга. 

Родина лікаря Бориса Тодурова має маєток поблизу села Горобіївка Бориспільського району на Київщині. 

Про це дізналися "Наші гроші" з реєстру речових прав на нерухоме майно, повідомляє Корупція. Інфо 

Зазначають, що шість гектарів землі та будинок площею майже 700 кв. м оформлені на дружину хірурга Олену Тодурову. Цю нерухомість Олені В'ячеславівні подарували у 2014 році. Хто саме дарував – невідомо. 

Проект землеустрою для родини Тодурових оформлювали разом із Марією Святенко та Людмилою Василевською. Варто зазначити, що остання є співвласницею та директоркою ТОВ "Укрмедексперт". 

Ця фірма, зареєстрована в квартирі Василевської, напередодні Нового року вона виграла тендер Київського департаменту охорони здоров'я на 24,13 млн грн на поставку однопроекційної стаціонарної ангіографічної системи Bransist Alexa виробництва японської фірми "Shimadzu corporation". Скріншот Компанія була створена наприкінці 2015 року. 

Для доведення свого досвіду роботи на ринку "Укрмедексперт" вказав у тендерній заявці, що три поставки, дві з яких – медичне обладнання для благодійного фонду "Серце на долоні" дочки Тодурова Наталі та її чоловіка Анатолія Іванюка. 

Також Людмила Василевська є керівником відділу інтернет-продажів фірми ТК "Домашній текстиль". 

Директором фірми зазначена Алла Тодурова – дружина брата Бориса Тодурова Івана, який також є хірургом. 

Нагадаємо, раніше у заступника міністра енергетики і вугільної промисловості України Ігора Діденка знайшли віллу в Іспанії, яка належить його родині.

У декларації Діденка не вказана закордонна нерухомість, проте є інформація про іспанську компанію Eurobiuldings Investments (SLU), якою керує його дружина. Будинок оцінений в понад 1,5 мільйона євро.