на роботу робота20% українців ходять на роботу пішки.

Дорога на роботу- завжди хвилююча: чи то застрягаєш у корках, чи то замерзаєш і прискорюєш крок, чи намагаєшся крутити педалі так, щоб ніхто не потрапив під колеса.

Стабільну роботу на дому, як показали результати проведеного порталом rabota.ua дослідження, можуть дозволити собі лише 4% опитаних. Переважна кількість респондентів (96%) працюють за межами домашніх стін, а значить, певну частку часу витрачають в дорозі на роботу.

Щодня на дорогу від дому до роботи більшість опитаних (38%) витрачають 20-40 хвилин. Чверть від загального числа респондентів добираються до роботи протягом 40-60 хвилин, а кожному п’ятому учаснику опитування на цей шлях вистачає до 20 хвилин.

15% опитаних добираються на роботу за 1-1,5 години, до 2 годин часу така дорога займає у 3% опитаних. Знайшлися й ті, хто їздить на роботу довше 2:00 в одну тільки сторону, таких 1% від загального числа опитаних.nSol71KoZj0

Переважна кількість респондентів (70%) добираються на роботу на громадському транспорті. Кожен п’ятий прогулюється до робочого місця пішки. 9% опитаних використовують особистий автомобіль, а 2% – послуги корпоративного розвезення.

вид транспортуЗ громадського транспорту найбільшою популярністю користуються маршрутки (51%), за ними слідом іде метро (41%). Автобус в своєму шляху до роботи використовують 22% опитаних, тролейбус – 18%. Трамваєм на роботу добираються 12% учасників нашого опитування, а електричкою – 4%.

Iktc2Dc1_Y8За матеріалами: businessua.чомДжерело: Корупція.інфо‡агрузка...