На відміну від Володимира Зеленського та Петра Порошенка, дострокові парламентські вибори абсолютно невигідні Юлії Тимошенко, хоч вона ратує за них.

Про це в коментарі розповів астролог Влад Росс.

"Більш сприятлива ситуація для неї складеться восени. В її гороскопі Сатурн встане на своє місце (станеться звернення Сатурна), і в прогресії Венера зійдеться з Меркурієм. Восени на виборах вона зможе показати кращий результат, ніж в разі дострокових. До того ж, восени у Тимошенко буде більше шансів стати прем'єр-міністром. Проте поки що виглядає все так, що, швидше за все, Тимошенко ніяк не стати прем'єром", – зазначив астролог.

За словами Росса, цілком ймовірно, що прем'єром може залишитися Володимир Гройсман.

"Оскільки гороскоп Зеленського (25 січня 1978 року) і гороскоп Гройсмана (20 січня 1978 року) майже ідентичні. Зеленський народився на п'ять днів пізніше Гройсмана, обидва – Водолії, планети у них однакові. Говоримо Гройсман – маємо на увазі Зеленський, говоримо Зеленський – маємо на увазі Гройсман", – пояснив він.

Астролог відзначив, що Зеленський дуже легко може домовитися з Гройсманом, переформатувати уряд, завести своїх людей.

"Гройсман буде в їжакових рукавицях, буде абсолютно лояльний по відношенню до Зеленському та проводитиме лінію нового презідента.Також я подивився гороскоп колишнього губернатора Одеської області Ігоря Палиці – можливо також, що прем'єром стане він", – резюмував Росс.